Kočka uvízla půlkou těla v okně, zachránce vyšplhal a vysvobodil ji

12. června 2010 v 14:33 | Terýýý [slečna domácí] |  - z médií
Desítky kolemjdoucích se ve středu scházely na ulici před domem v rumunské Bukurešti, v jehož okně uvízla kočka. Okno bylo částečně otevřené ve ventilační poloze a kočka se v něm zachytila tak nešťastně, že přední polovinou těla visela do bytu a zadní nohy jí koukaly ven. Sama se přitom nemohla dostat ani na jednu stranu. V pravou chvíli však přispěchal hrdina, který zvíře vysvobodil.

pomipo.blog.cz ©
Její bezvýsledné snažení o osvobození ji po chvíli vyčerpalo a zvíře působilo zcela odevzdaným dojmem.

Kočičí drama v Rumunsku sledovaly hloučky lidí, ale nikdo se jí neodvážil jakkoli pomoci. Většina přihlížejících vypadala zděšeně a bála se, aby se černobílé kočce nic nestalo. Někteří však neváhali vytáhnout své mobilní telefony a digitální fotoaparáty a nezvyklou situaci si zaznamenat.

Po dlouhých minutách trápení se však přece jen neznámý zachránce našel. Neváhal vyšplhat po reklamních poutačích do druhého patra domu a vyčerpanou kočku vysvobodit.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 LL lamonecca LL lamonecca | Web | 30. června 2010 v 9:51 | Reagovat

Ahoj, máš dobrý blog :) Podle mě, je na čase, aby jsme pomáhali zvířatům, na této planetě nejsme jenom my lidé, ale i zvířata... Je na čase, aby jsme je zachránili. A co když vymřou? Co potom? Máš vážně dobré články, sice nechutné jsou ty fotky, ale taká je realita, žádné pohádky, že zvířátka budou s lidmi žít v míru až nadosmrti...Podle mého by takových blogů měla být více, aby nám debilům došlo, co jsme způsobili. Když už píšeš o takových věcech, tak napiš něco o ropné skvrně, tak zemřelo miliony zvířat v moři.. To je obrovský problém a nikdo neví co s tím. A jenom proto, že nějakej hňup chtěl být bohatý a tak hamotil. Kvůli němu umírají ti, které potřebujeme k životu. O tom  by jsi měla napsat. Pokud jsi už napsala, tak se omlouvám. Nechci ti radit, ale je to tak. V moři jsou také zvířata, kteří také chtějí žít... Tak jim nebraňme... Ještě se tě chci zeptat, jestli by jsi se nepřihlásila do mé soutěže, není to reklama, ale hledám soutěžící, na mém blogu si přečteš o jakou soutěž jde. nejde o vzhled blogu, ale budu zasílat otázky soutěžícím, jde vyloženě o to, jaký jsi ty člověk. Tak se mrkni na můj blog. tak jsou pravidla. tak zatím papa.

2 Terinka → majitelka blogu POMIPO Terinka → majitelka blogu POMIPO | E-mail | Web | 18. července 2011 v 16:23 | Reagovat

---///---

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama