Alicia Silverstone - vegetariánství podpořila nahotou (PETA)

26. července 2011 v 15:41 | Té [slečna domácí] |  - celebrity
Jsem Alicia Silverstone a jsem vegetariánka...


"Jsem Alicia Silverstone a jsem vegetariánka. Nic na světě mě nezměnilo tolik, jako právě vegetariánství. Cítím se o hodně lépe a cítím také, že mám více energie. Je to úžasné..." Takto se vyjádřila k vegetariánství slavná 34letá herečka Alicia Silverstone, kterou jste mohli spatřit např. ve filmech: Dům na Bay street, Pink Collar, popř. Dožeň, co se dá.. a mnoho dalších. Jako malá působila jako dětská modelka.


Alicia je od června 2005 vdaná za rockového hudebníka Christophera Jareckiho. V jednom rozhovoru na sebe prozradila, že ráda zahradničí a plave nahá. Je veganka, vlastní několik psů a její jméno je často skloňováno v souvislosti s bojem za práva zvířat.

Jako většina lidí nejsem vegetariánkou odjakživa, ale vždycky jsem milovala zvířata. Pokud budete mít někdy příležitost setkat se s krávou, prasetem, krocanem nebo kozou, uvidíte, že jsou stejně roztomilí a legrační jako psi a kočky, které máme za domácí mazlíčky, a že i oni chtějí žít a cítit naši lásku. Nemají rádi bolest. Teď, když vidím steak, je mi z toho smutno a špatně, protože si hned představím svého psa nebo úžasné krávy, které jsem potkala na svatyni. Nyní jsem vegankou už 10 let a cítím to jako to nejužitejčnější a nejdůležitější rozhodnutí, které jsem kdy udělala. Cítím se skvěle a mám ze sebe o dost lepší pocit než před 11ti lety. Veganství je opravdu tajemství mého života, díky němuž jsem šťastná, nacházím v sobě radost a pokoj. Cítím se fyzicky i duchovně lépe, než jsem si kdy dokázala představit s vědomím, že dělám vše pro to, abych mohla snížit utrpení zvířat s jednoduchým životním stylem, jako je veganství. Nikdy jsem nenosila žádné výrobky ze zvířat (jako je vlna, kůže) a kupuji kosmetiku od společností, které netestují své výrobky nebo přísady na zvířatech. Připojte se ke mně, nechcete? :-) Je to snadné, podívejte se na moje oblíbené recepty a na stránky o kosmetice bez krutosti a stránky módy. Společně můžeme učinit svět o hodně krásnější a bezpečnější, klidnější pro zvířata!

© pomipo.blog.cz


Kopíruj pouze s ikonou! → v MENU!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama