Žádné změny? Ale ANO a jaké!!!

16. července 2011 v 9:26 | Té |  - blog a jeho deník
Říkáte si, vrátila se k blogu, ale žádné nové články nevidím? :( Nové články nevidíš, ale to neznamená, že nic nedělám :). Dala jsem dokupy vstupní stránku: WWW.POMIPO.blog.cz a teď se probírám minulostí a kontroluji články (jestli jsou naformátované, jestli se zobrazují fotografie, popř. i autorství článků, na které jsem dřív moc nedbala - je založen nový odkaz, který se nazývá ZDROJE a tam budou sepsány všechny zajímavé stránky, odkud čerpám nebo jsem čerpala.

Hrozně moc mě potěšily holky z klubu Baruška a Terinka, protože v klubu budou pokračovat. Jsou prázdniny a na blog je více času než přes rok. Napadlo mě, že až proberu všechny články a odkazy a obrázky, mohly bychom se zajímat o určité téma, které bychom později realizovaly. Ač se to nezdá, problematika týrání zvířat je poněkud rozsáhlá (testování na zvířatech (kosmetika, zdravotnictví, domácí pomocníci), týrání zvířat jako takové (lidé, kteří bijí nebo jinak týrají zvířata), cirkusová zvířata (popř. zvířata v ZOO??? - to je velký otazník, jestli je zvířatům v ZOO dobře a nebo ne, co myslíte?), kožešinová zvířata (zabíjení zvířat pro kožich), lov tuleňů a velryb - a takhle bych mohla pokračovat dál a dál...

Proto je důležité si stanovit jednu problematiku, trošku se naučit něco více o ní, abychom o ní mohli diskutovat a informovat veřejnost. A pak se jí samozřejmě věnovat - stanovit letáčky a roznášet je a vylepovat, kde je to možné (a povolené, POZOR!)

Těším se na spolupráci!!! A nezapomeňte, pomoci mohou i Ti, co nejsou v klubu - množí se mi tu otázka, proč do klubu nemohou mladší 15ti let, odpovím na ni ve speciálním článku :).

Hodně zdaru a užívejte sluníčka (a opatrujte svá zvířátka!!! - nenechávejte je v autě atd.!!)

Vaše Terez :)©" alt="[pomipo.blog.cz] ©" class="center"]
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama